مقايسه آگهی ها

گروه مشاورین سرمایه گذای آلپ با توجه به تجربه چندین ساله خود به همه علاقه مندان در خرید ملک در ترکیه این نکته را متذکر می شود که اگر قصد هزینه برای خرید خانه در ترکیه را دارید حتما به صورت اصولی و قانونی و از نظر شفافیت در قیمت و اطمینان و حرفه‌ای بودن شرکت واسط این خرید مسکن و آپارتمان را در ترکیه را انجام بدهید.

خرید ملک و املاک در ترکیه همواره یکی از مناسب ترین سرمایه گذاری های ایرانیان در کشور ترکیه می باشد. ثبات و رشد اقتصاد ترکیه باعث شده است که خرید ملک و املاک در ترکیه حساسیت خاص خودش را داشته باشد. تیم مشاورین سرمایه گذاری آلپ این موضوع را در مشاوره به مشتریان خودش می گوید که مبادلات و فروش ملک در ترکیه با توجه به حجم بالای تقاضا و سود‌آوری آن محل سوء استفاده و کلاهبرداری‌های بسیاری نیز بوده است و ما به همین دلیل به شما همیشه پیشنهاد می‎‌کنیم که خرید خانه و ویلا در ترکیه را به شرکت‌های مطمئن در این زمینه بسپارید.

هزینه و قیمت خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

کشور ترکیه، از همه لحاظ پتانسیل بالایی برخوردار هست. طبق آخرین آمار به دست آمده سالیانه بیش از ۴۰ میلیون توریست به قصد گردشگری روانه کشور ترکیه می شوند و برای مدتی در آن جا سپری می کنند. مطمئنا اگر شما نگاهی به چشم انداز با نمودار پیشرفتی به آینده خودتان داشته باشید، خرید ملک در ترکیه می تواند برای شما سودآوری خوبی داشته باشد. سرمایه گذاری و خرید ملک و املاک در ترکیه می‌تواند زمینه ساز اخذ پاسپورت و اقامت در کشور ترکیه باشد.

اقامت و کار در این کشور و مهاجرت به همراه همه اعضای خانواده در ترکیه نیازمند سرمایه‌گذاری هوشمندانه است به همین دلیل نیاز خواهید داشت که برنامه ریزی مناسبی برای این کار داشته باشید و پیش از تصمیم ‌گیری، از راهنمایی‌های مشاوران حرفه‌ای آلپ استفاده کنید تا بهترین انتخاب پیش پای شما قرار گیرد و یا اگر شما نیز قصد دارید اقدام به خرید ویلا در ترکیه داشته باشید می توانید این فرصت طلایی را از دست نداده و با اخذ مشاوره لازم از همکاران ما، یکی از بهترین و بی نظیرترین خرید املاک را در این کشور تجربه کنید.

زندگی رویایی با هزینه در خرید ملک در ترکیه

بدون شک خرید مسکن یا خانه در ترکیه یکی از بهترین انتخاب‌هاست. خرید املاک در ترکیه با حداقل هزینه و قیمتی از ۲۵۰ هزار دلار به بالا می‎تواند بهترین راهکار در زمینه خرید ملک در ترکیه برای شما باشد. کشور ترکیه با اقتصادی رو به پیشرفت و موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد از نظر گردشگری، دارای مزایای مهمی می باشد و همچون شاهراهی میان خاورمیانه و اروپا است. مزایای خرید مسکن یا حتی اجاره خانه در ترکیه باعث شده است که این روزها بخش بزرگی از بازار فروش ملک در این شهر به ایرانیان تعلق داشته باشد. تمامی این مزایا زمانی برای شما سودمند است که اقدام به خرید ملک در ترکیه کرده باشید.

خرید ملک و املاک در ترکیه

برای خرید و فروش ملک و املاک در ترکیه نیاز است که از مشاورین و کارشناسان مجرب و با سابقه از شرکت‌های معتبر استفاده کنید. لازم به ذکر هست که شرکت‌هایی که از نظر قانونی همیشه اقدام به خدمات رسانی می کنند همیشه از نظر سابقه کار نیز کارنامه درخشانی دارند. نا گفته نماند که برای خرید خانه یا آپارتمان در ترکیه آنچه به عنوان سند ملکی در کشور ترکیه شناخته می‌شود را تاپو می گویند.

در صورتی که اقدام به خرید ملک در ترکیه می کنید، برای اینکه سند رسمی و قانونی مالکیت خود را بر ملک یا خانه داشته باشید می‌بایست سند تاپو را در اختیار داشته باشید. این سند برای زمین‌هایی که ملک در آن ساخته نشده باشد به رنگ آبی خواهد بود و برای زمین‌هایی که ساخته شده ( ویلایی، آپارتمانی و یا املاک تجاری) رنگ قرمز خواهد داشت. اگر به عنوان شهروند خارجی تجربه اقدام به خرید ملک در ترکیه را تجربه کرده باشید می‌دانید که حدود ۱ تا ۷ روز ثبت سند طول خواهد کشید.

شرایط خرید ملک و املاک در ترکیه

مشاورین سرمایه گذاری آلپ این موضوع را همیشه به مشتریان خودشان در مشاوره های حضوری یا تلفنی می گویند و تاکید اساسی بر این موضوع می کنند که برای خرید ملک در ترکیه با حجم بالا همیشه محدودیت‌هایی وجود دارد که تیم کارشناسان ما این محدودیت‌ها را با ذکر یک مثال برای شما شفاف سازی می کند.

به طور مثال فرض کنید که می خواهید اقدام به خرید زمین یا مسکن در ترکیه را دارید و میخواهید در یک شهرستان کوچک با مساحتی که بیش از ۱۰ درصد این خرید را انجام بدهید و پس از مشاوره یا تحقیق تازه می فهمید که نمی توانید خرید ملک یا خانه داشته باشید و به طور کلی باید بدانید که امکان خرید ملک بیش از ۳۰ هکتار اراضی در این کشور مجاز نمی باشد. لازم به ذکر است که امروزه بسیاری از وب سایت ها به دنبال کلاهبرداری و اخذ کل سرمایه افراد هستند و با دادن وعده های دروغین اهداف خیلی را با شکست مواجه می کنند.

به همین جهت توصیه می شود که از شرکت مشاورین سرمایه گذاری معتبر در این مورد مشاوره های لازم را انجام بدهید. همچنین اقتصاد بسیار قدرتمند این کشور سبب شده است که ترکیه به یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری به شمار بیاید و همین امر سبب شده تا بسیاری از سرمایه گذاران به دنبال خرید خانه در ترکیه باشند تا از این طریق بتوانند مراحل اقامت از طریق خرید ملک نیز در این کشور مهیا هست.

بازار املاک در ترکیه مقصدی جذاب برای عموم سرمایه‌گذاران ایرانی و حتی دیگر کشورها شده است زیرا از طریق خرید خانه یا ویلا در ترکیه می‌توانید کارهای اقامت خودتان را جلو ببرید و هم سرمایه گذاری هوشمندانه‌ای انجام بدهید و علاوه بر این‌ها در صورت مهاجرت اول خیلی راحت تر می توانید اقدامات اخذ شهروندی در ترکیه فراهم کنید.

در هنگامی که شما قصد خرید زمین در ترکیه را دارید باید توجه داشته باشید که پس از خرید زمین حداقل دو سال فرصت دارید تا ساخت و ساز را آغاز کنید و اگر این مدت سپری بشود، امکان دارد که برای شما مشکلاتی را به وجود بیاورد و یا اینکه اقامت دائم در کشور ترکیه شما را باطل بشود. ناگفته نماند اگر شما قصد ساخت و ساز ملک در ترکیه از طریق زمین را دارید، حتما یک Plan و یا به اصطلاح نقشه ای برای آن ایجاد کنید تا تمامی کارها، طبق روال اداری خود پیش برود. اگر دوست ندارید که کار ساخت و ساز را انجام بدهید و می خواهید در کمترین زمان ممکن، اقامت بگیرید، می توانید که یک آپارتمان و یا خانه را در ترکیه را خریداری کنید.

خرید ملک و خانه و ویلا در ترکیه

خرید ملک یا خانه اقساطی یا اجاره ای در ترکیه

کشور ترکیه یکی از دیدنی ترین و زیباترین کشورهای جهان می باشد که با داشتن شرایط آب و هوایی بسیار بی نظیر خود یکی از بهترین کشورها برای زندگی و گذراندن تعطیلات سال می باشد. برای افرادی که توانایی مالی پرداخت هزینه و قیمت ملک در ترکیه را به صورت یکجا ندارند، گزینه خرید ملک قسطی در ترکیه یا خرید اجاره ای ملک در ترکیه بهترین پیشنهاد می باشد.

این پیشنهاد به خیلی از مشتریانمان این امکان را فراهم می سازد که با شاید حداقل هزینه ملک در ترکیه، صاحب خانه بشوند و با پرداخت اقساطی در هزینه خانه و اتمام اقساط صاحب ملک و زمین در ترکیه بشوید. یکی از تجربه های مهم ما در خرید ملک در ترکیه این هست که خیلی از مشتریانمان با توجه به کاهش ارزش ریالی، بسیاری نگران هستند که پس انداز خودشان و یا سرمایه خودشان را از دست بدهند و یا بی ارزش بشود، ما به شما این امید را می دهیم که اصلا نگران نباشید و مطمئنا بهترین سرمایه گذاری را شما می توانید در ترکیه انجام بدهید.

خرید ملک اقساطی در ترکیه به شما این فرصت را خواهد داد که حتی با سرمایه‌های اندک نیز بتوانید خانه مورد نظر خود را خریداری کنید. تیم مشاورین سرمایه گذاری آلپ با توجه به تجربه از سوالات مشتریان و مخاطبین همیشه دو پیشنهاد را می دهد که شما می توانید در اولین اقدام برای خرید خانه یا مسکن در ترکیه می توانید که از شرکت‌های سازنده یا پیمانکار در ساخت ملک در ترکیه به صورت اقساطی کنید و یا در دومین اقدام برای خرید زمین یا آپارتمان از وام بانکی استفاده کنید و قسط آن‌ را پرداخت کنید. لازم به ذکر هست که در صورتی که هزینه‌های خرید ملک در شهرهای بزرگ و گران‌تر مانند استانبول را نداشتید، می‌توانید نگاهی به شهرهای اطراف و کوچک بیندازید. واحدهای شیک و زیبایی در شهرهای کوچک ساخته می‌شود و به فروش می‌رسد که می‌توان با سرمایه‌های اندک نیز نسبت به خرید آن‌ها اقدام کرد.

خرید ملک در ترکیه

قیمت خرید خانه و ویلا در ترکیه

شهرهای مختلف ترکیه تسهیلاتی مناسب برای خریداران ملک دارد. همچنین، حق شهروندی که مربوط به خرید ملک با حداقل ۲۵۰ هزار دلار هست را دارا می باشد. همه این موارد نیز می‌تواند دلایلی باشد که هجوم سرمایه گذاران ایرانی برای خرید ملک را توجیه کند. هزینه خرید خانه و ویلا در ترکیه یکی از اساسی ترین موضوعات در هنگام خرید ملک می باشد که در این خصوص می توان گفت، هزینه های مربوط به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که از مهمترین عوامل دخیل در هزینه خرید خانه و ویلا در ترکیه می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  1. منطقه ای که قصد خرید ویلا یا ملک در ترکیه را دارید.
  2. متراژ و مساحت خانه یا املاکی که می خواهید خریداری کنید.
  3. زمان خرید مسکن یا زمین در ترکیه
  4. امکانات و خدمات موجود در آپارتمان یا ویلا
  5. امکانات اطراف خانه یا ملک

هزینه خرید خانه و ویلا در ترکیه

” کلام آخر “

شما نیز می توانید برای برآورد هزینه خرید ملک در ترکیه، بهترین راهنمایی و مشاوره را از بهترین و با تجربه ترین کارشناسان سرمایه گذاری آلپ به دست آورده و سپس اقدام به خرید زمین و یا املاک داشته باشید. یکی از بهترین و مناسب ترین شهرهای ترکیه، آنتالیا می باشد که با داشتن ویلاها و خانه های روی به دریا و مناظر فوق العاده ی خود توانسته توجه بسیاری از افراد به سوی خود جذب کند.