مقايسه آگهی ها

پروژه دنیز استانبول (Denız ıstanbul)

استانبول (İstanbul) - بیلیکدوزو (Beylikdüzü)
شروع قیمت از460,000لیر5,128لیر/مترمربع

توضیحات

قیمت های ویژه DENİZ İSTANBUL و ویژگی های عمومی

استانبول در ساحل یاکوپلو در استانبول واقع شده است و در زمینی به مساحت ۱.۲ میلیون متر مربع با ۳۳۰ ویلا باغ و آپارتمان های ۴ تا ۸ طبقه ساخته شده است که بالاترین آن ۸ طبقه است. زندگی ممتازی را ارائه می دهد که در آنجا سبز و آبی را در کنار هم پیدا خواهید کرد.
دنیز استانبول دارای آپارتمان های مختلفی از ۱ + ۱ تا ۵ + ۱ است.
تاریخ تحویل دنیز استانبول در سال ۲۰۲۱ تکمیل شده است. تاریخ ارسال مراحل پروژه به شرح زیر است:
خانه های کالیون: تحویل فوری
خانه های مارینا: تحویل فوری
Mercan Mansions: تحویل فوری

پیشنهادهای ویژه دنیز استانبول

قیمت دریای استانبول بین ۴۶۰.۰۰۰ TL و ۵.۹۹۵.۰۰۰ TL متغیر است.

گزینه های پرداخت Deniz İstanbul:

علاوه بر امکان استفاده از اعتبارات بانکی در پروژه دنیز استانبول ، گزینه های پرداخت شخصی نیز ارائه می شود.
مکان: دنیز استانبول
این هتل در ۱۷ کیلومتری فرودگاه آتاتورک ، ۳۰ کیلومتری تاکسیم و ۷ کیلومتری اسیر اتوبوس دریایی واقع شده است.

آنالیز سرمایه گذاری منطقه استان دریایی

• دنیز استانبول در ضلع اروپایی استانبول – Beylikdüzü – محله سهیل واقع شده است.
در تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری پروژه دنیز استانبول ، ما تغییرات ۱۰ سال گذشته را از نظر سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در استانبول بیلیکدیزی استانبول بررسی می کنیم.قیمت های فروش Beylikdüz Bey مسکونی (خانه)
در ۱۰ سال گذشته که ۱۰۰ متر مربع ۲ + ۱ آپارتمان به عنوان معیار در استانبول بیلیکدیزی گرفته می شود ، قیمت فروش مسکن در ۱۰ سال گذشته ۱۸۴ درصد افزایش یافته است.
قیمت مسکن برای فروش در Beylikdüzü ، که در سال ۲۰۰۳ ۶۵.۰۰۰ TL بود ، تا سال ۲۰۰۸ به طور مداوم افزایش یافته و به ۱۱۰.۰۰۰ TL رسید. آپارتمان های فروشی در Beylikdüzü ، که در دو سال آینده با کاهش روبرو شده اند ، در سال ۲۰۱۰ به ۹۰.۰۰۰ TL کاهش یافت. در سال ۲۰۱۱ و بعد از آن ، مشاهده شده است که قیمت خانه Beylikdüzü برای فروش به طور مداوم دوباره در حال افزایش است. در نتیجه این افزایش ، قیمت مسکن برای فروش در بیلیکزی در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۵ به ۱۸۵،۰۰۰ TL افزایش یافت.

قیمت اجاره مسکن (خانه) Beylikdüzü

هنگام اجاره آپارتمان ۱۰۰ متر مربع ۲ + ۱ در بیلیکزی ، قیمت اجاره مسکن در ۱۰ سال گذشته ۲۸۰٪ افزایش یافته است.
تغییر قیمت اجاره در بیلیکزی در طی این سالها مشابه قیمت مسکن برای فروش است. قیمت مسکن اجاره ای Beylikdüzü ، که در سال ۲۰۰۳ ۲۴۰ TL بود ، تا سال ۲۰۰۸ به طور مداوم افزایش یافته و به ۵۸۰ TL رسید. قیمت آپارتمان اجاره ای Beylikdüzü ، که در دو سال آینده کاهش یافته است ، در سال ۲۰۱۰ به ۴۲۰ TL کاهش یافت. از ابتدای سال ۲۰۱۱ ، قیمت خانه های اجاره ای Beylikdüzü به طور مداوم افزایش یافته است و این افزایش تا پایان سال ۲۰۱۵ ادامه داشته است.
در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۵ مشخص شد که درآمد اجاره بها در حدود ۹۱۰ TL است.

سرمایه گذاری Beylikdüzü

تقریباً ۲۴۵۰۰۰ نفر در بیلیکزیزی استانبول زندگی می کنند. متوسط ​​سن وزنی جمعیت بیلیکزی بین ۳۵ تا ۴۰ سال است. ۶۵٪ افرادی که در بیلیکزیزی زندگی می کنند متاهل هستند و ۳۵٪ باقی مانده مجرد هستند. هنگامی که وضعیت اقتصادی اقتصادی منطقه بیلیکدیزی مورد بررسی قرار می گیرد ، مشاهده می شود که در سطح متوسط ​​درآمد پایین تر است که به عنوان (B-) تعریف شده است.
هنگامی که ۱۰۰ متر مربع ۲ + ۱ آپارتمان در بیلیکزی ، استانبول به عنوان یک معیار در نظر گرفته می شود ، بازده مدت سرمایه گذاری مسکن ۱۷ سال تعیین می شود.
 • آدرس: اندیشه فاز 5 امام حمینی
 • شهر: استانبول
 • استان / کشور: ترکیه
 • کد پستی: 6553
 • کشور: ایران

جزئیات

به روز شده در مهر ۱۱, ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۵ ق٫ظ

 • شناسه ملک: HZ04
 • قیمت: شروع قیمت از 460,000لیر
 • متراژ ملک: 1200 مترمربع
 • اتاق خواب: 4
 • تعداد حمام ها: 2
 • پارکینگ: 1
 • متراژ پارکینگ: 200 مترمربع
 • سن بنا: 1400-02-03
 • نوع ملک : ویلایی
 • وضعیت ملک: برای فروش

جزئیات اضافی

 • درباره دنیز استانبول: دنیز استانبول؛ این مجموعه از 5100 اقامتگاه در مساحت 1200000 متر مربع در یاکوپلو-بیلیکدیزو تشکیل شده است. هر قسمت از پروژه Deniz İstanbul که 621956 متر مربع مساحت ساخت و ساز مسکونی دارد ، دارای تأسیسات اجتماعی خصوصی و استخرهای روباز خود است. خانه های Kalyon ویلاهای دوقلوی ، ویلاهای سیتی ، ویلاهای جدا شده هستند. تاریخ تحویل: آگوست 2016 Mercan Mansions I: واقع در 63000 متر مربع ، 368 آپارتمان ، 2 + 1 ، 3 + 1 ، 4 + 1 ویژگی های دریا ، رودخانه و چشم انداز با بهره مندی از سه نما ، دو آپارتمان در هر طبقه ، سازه بلوک چهار طبقه ، 12 تا 15 متر مربع بالکن جلو ، تعداد کافی پارکینگ سرپوشیده یا فضای باز برای هر آپارتمان ، مسیر پیاده روی ، مناطق دوچرخه سواری ، نهرها ، فضای محوطه سازی فضای سبز ، کلوپ ورزشی و زندگی دریای استانبول ، مدرسه ، بیمارستان ، خرید و مرکز زندگی ، مانژ ، ساحل ، استانبول غربی ماریناها ، کافه ها و رستوران ها وجود دارد .. تاریخ تحویل: نوامبر 2017 Mercan Mansions II: 719 آپارتمان واقع در 60 هزار متر مربع ، تعداد کافی پارکینگ های سرپوشیده یا فضای باز برای هر آپارتمان ، پیست آهسته دوچرخه ، مناطق دوچرخه ، جریانها ، مناطق چشم انداز سبز ، کلوپ ورزشی و زندگی دنیز استانبول ، مدرسه ، بیمارستان ، خرید and Life Center، Manege، Sandy Beach، Marina استانبول غربی، کافه ها و رستوران ها .. تاریخ تحویل: آوریل 2018 دنیز استانبول یک فضای زندگی ایده آل برای کسانی است که مایل به لذت بردن از لذت 24 ساعته دریا هستند. حداقل و حداکثر اندازه آپارتمان ها از 78 متر تا 363 متر مربع است. علاوه بر انواع ورزش و فرصت های خرید ، دریایی با 500 قایق در جلو ، یک ساحل 1.5 کیلومتری و باغ های بزرگ وجود دارد. دنیز استانبول در فاصله 17 کیلومتری فرودگاه آتاتورک ، 7 کیلومتری بندر اتوبوس دنیز ، 30 کیلومتری تاکسیم و 32 کیلومتری لونت قرار دارد.

اطلاعات تماس

حسینی
حسینی
0214438536200989129628201#
Linkedin

Enquire about this property

نقدی ثبت نشده است ( 0 از 5 )

یک نقد ثبت کنید

جهت بررسی وارد شوید