مقايسه آگهی ها

خرید ملک در آلانیا می تواند یک فرصتی استثنایی باشد تا دروازه جدیدی به رویاهای خود در زندگی باز کنید. آلانیا یک اقامتگاه تفریحی است که دارای پیشینه تاریخی باستانی و مناظری زیبا و نفس گیر است و در سواحل جنوبی کشور ترکیه قرار گرفته است. سواحل بی نظیر، طبیعت ساحلی آن فوق العاده دیدنی و جذاب است. تابستان های بسیار گرمی دارد این در حالی است زمستان هم گرم و بارانی می باشد. که خیلی ها را مجبور به خرید ملک در آلانیا می کنند.

آلانیا یکی از محبوب ترین مقصد گردشگری در سواحل جنوبی ترکیه است. داشتن آب و هوای گرم در طول سال، آن را به مکانی ایده آل برای کسانی که در روزهای زمستان نیز به آفتاب نیاز دارن ، تبدیل کرده است. آلانیا برای طبیعت زیبا و میراث تاریخی بسیار غنی (از جمله امپراتوری روم، بیزانس و عثمانی) چیزهای زیادی برای گفتن دارد. خرید ملک در آلانیا برای سرمایه گذاری و همچنین خانه دوم ایده خوبی است.

هزینه خرید ملک در آلانیا

چرا خرید ملک یا خانه در آلانیا

دلایل زیادی وجود دارد که بخواهید به خرید ملک در آلانیا فکر کنید. برای مثال یکی از دلایلش دسترسی آسان و سریع به این منطقه دیدنی می باشد. آلانیا در منطقه مدیترانه ای واقع شده است. از نظر موقعیت در موقعیت بسیار خوبی بین دو فرودگاه قرار دارد دارد. ۱- فرودگاه بین المللی آنتالیا که تقریباً ۹۰ دقیقه با این منطقه فاصله دارد و ۲- فرودگاه قاضی پاشا Gazipasa Airport که کمتر از ۳۰ دقیقه با آلانیا فاصله دارد. این دو فرودگاه با پروازهای داخلی و بین المللی همکاری دارند، بنابراین دسترسی به آلانیا بسیار آسان خواهد بود.

دلیل دیگر این که با رشد گردشگری ترکیه و بازار املاک و مستغلات خارجی، بسیاری از مردم به فکر خرید ملک در آلانیا در سواحل مدیترانه ای هستند. در حقیقت، ملیت های مختلفی از جمله انگلیسی ها، روسی ها، اروپایی ها و افراد مختلفی از خاورمیانه در حال حاضر در آنجا برای خود خانه و املاکی دارند و از این خانه های خود برای اجاره، فروش و یا حتی گذراندن تعطیلات استفاده می کنند در واقع شما هم با خرید ملک در آلانیا می توانید با توجه به رشد زیادی که در زمینه بازار املاک در این کشور وجود داشته به یک سرمایه مطمئن دست یابید.

قیمت خرید ملک در آلانیا

نکته جالب توجه دیگر برای خرید ملک در آلانیا قیمت آپارتمان ها و ویلاها در این منطقه می باشد. تعداد بالای ملک و زمین مناسب برای ساخت و ساز، هزینه های هر متر مربع را برای ساخت و ساز پایین نگه داشته است، بنابراین اطمینان می دهیم که آلانیا املاک و مستغلات با بهترین ارزش سرمایه گذاری را نسبت به دیگر مناطق ترکیه ارائه می دهد. در حال حاضر، این یک امتیاز عالی به حساب می آید .

خرید ملک در آلانیا

همین طور که این شهر به عنوان یک منطقه گردشگری رشد زیادی کرده است و همین امر سبب شده که امکانات مختلفی را به وجود آورد. شما با خرید ملک در آلانیا زندگی در کنار دریا و در یک منطقه جذاب و دوست داشتنی و پر جنب و جوش را تجربه می کنید. می توانید از غروب خورشید در ساحل لذت ببریید و مناظر گردشگری و دیدنی این منطقه را از نزدیک ببنید.

سرمایه گذاری با خرید ملک در آلانیا

با توجه به وسعت گسترده منطقه، خریداران می توانند بیش از ۱۰۰ محله تعیین شده را برای خرید ملک انتخاب کنند. برای خریداران ملک، برخی از این املاک به دلیل کیفیت خانه های فروشی، از سایرین محبوب تر هستند. این خانه ها همچنین دارای گواهینامه مهم Iskan (سکونت) هستند که تفاوت زیادی در ارزش ملک شما به ویژه هنگام فروش آن خواهد داشت.

ملک و خانه در آلانیا

” کلام آخر “

اگر تصمیم به خرید املاک در آلانیا دارید ، می توانید انتظار سود سرمایه گذاری بالایی را داشته باشید. ارزش املاک و خانه در این منطقه هر ساله در حال رشد است، در چند سال گذشته، بازار املاک و مستغلات رشد ۲۰-۲۵ درصدی را تجربه کرده است. بسیاری از افراد از خانه های خود به عنوان خانه های خالی استفاده می کنند و این بدان معنی است که بیشتر سال آپارتمان ها و ویلاها خالی است.

برای دریافت بازپرداخت از سرمایه گذاری خود، بسیاری تصمیم به اجاره املاک خود می گیرند. این یکی از دلایل زیادی است که چرا باید به خرید ملک در آلانیا بپردازید. درآمد اجاره در این منطقه بسیار زیاد است، و فرصت اجاره آپارتمان یا ویلای شما در تمام طول سال راهی عالی برای کسب درآمد اضافی است.